השתלה דנטלית היא הפתרון החדשני, המהיר והטוב ביותר למי שאיבד את שיניו מסיבות שונות.

מטרתו של השתל הוא להחליף את השן שאיבדתם כולל שורש השן למראה טבעי וחיוך מלא תוך 2 מפגשים בלבד!

היתרונות של השתלים הדנטליים:  נראות טבעית,  חזרה מיידית לשגרת החיים, דיוק מושלם באמצעות מחשוב, אין פגיעה בשיניים סמוכות.

לקביעת פגישת יעוץ בחינם

איך מתחילים?

שלב 1: שולחים לנו ווצאפ לפגישת ייעוץ בחינם אצל ד"ר קראוס

בפגישת ייעוץ נבצע:

שלב 2: התחלת טיפול
שלב 3: סיום טיפול!
״עבודה כל כך מקצועית וכל הצוות פשוט מהמם!״
מאי

שאלות? חששות?

לא מרגישים כלום . הטיפול נעשה תחת אלחוש מקומי. ברגע שההרדמה משפיעה אין כל תחושה באזור.

במקרים בהם קיימת פגיעה בשורש השן, במקרים של איבוד שיניים מסיבות כאלו ואחרות, במקרים של עקירות מרובות, כשאין שיניים סמוכות עבור גשר או כשקיים סיכון לפגיעה בשיניים סמוכות רופא השיניים יעדיף שתל דנטלי. ההעדפה הראשונית היא לשמר את השן הטבעית, היות והשתל הוא תחליף מלאכותי. 

שמירה על היגיינה הפה של המטופל היא אחד הגורמים החשובים להצלחת הטיפול. כמו גם הביולוגיה שלו (מספיק עצם בלי דלקות). כמו כן גם טיפול מקצועי מטעם הרופא ושיטת ההשתלה שבוחר בה אלו תנאים חשובים להצלחת הטיפול.

לפי מחקרים סיכויי ההצלחה של שתל דנטלי מתחלקים לשניים: 70% הצלחה לחמש שנים ו-50% הצלחה לעשר שנים. חשוב לציין ששתל מוגדר כמוצלח כאשר אין לו דלקות וכשאין אובדן עצם עם השנים. יש לציין שרוב השתלים יגרמו לדלקות ולאובדן עצם לאחר כמה שנים, הם אומנם יכולים לשרוד בפה, אך הם עלולים לפגוע בביולוגיה של העצם מבלי שהמטופל ירגיש. לכן מאוד חשוב לבצע ביקורת שנתית.

המחיר משתנה ממקרה למקרה עבור שתל עם מבנה וכתר. כדי לקבל מושג בנושא מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי ולקבל הצעת מחיר רלוונטית. בקראוס קליניק פגישת הייעוץ היא בחינם.

הסיכונים הם כמו בכל פעולה כירורגית- זיהום , נפיחות ,דימום ופגיעה בעצבים . הסיכוי לכך נמוך. 

שתל יכול להדחות בשלב מוקדם לאחר ההשתלה, בשלב מאוחר יותר בזמן החשיפה או מאוחר יותר. לכן חשוב להגיע לביקורות אצל הרופא לאחר הטיפול.