בוטוקס וחומצה היאלורונית

בוטוקס הוא טיפול אסתטי הגורם להרפיה של הפנים ולטשטוש קמטים, למראה של עור מתוח באזור הפנים.

חומצה היאלורונית היא הדרך הקלה והמהירה לקבלת מראה צעיר, ומתאים למגוון רחב של טיפולי פנים כמו מילוי שפתיים, פיסול אף, פיסול פנים וצוואר ללא ניתוח, טיפול קו לסת, שיפור מרקם העור, מיצוק העור ושריפת שומן.

״אני באמת גאה בשיניים שלי עכשיו! יותר כיף לחייך!״
נתנאל
״ד״ר עומרי קראוס הגשים לי חלום!״
אנה
״הטיפול הזה שינה את איך שאני רואה את עצמי״
אדם
״הרבה מעל מה שציפיתי! פשוט אין לי מילים!״
אביטל

מתי משתמשים בחומצה היאלורונית ומתי בבוטוקס?

הצצה לטיפול הזרקת בוטוקס מקרוב!

טיפול משנה חיים בקראוס קליניק!

תוצאה של פיסול שפתיים בחומצה היאלורונית!

שאלות? חששות?

בוטוקס הוא חלבון המיוצר על ידי חיידק, שפעולתו חוסמת גירוי עצבי לשריר, שכתוצאה מפסיק לזוז ולהתכווץ. בוטוקס מיועד לקמטים פעילים, כלומר כאלו שנוצרים כתוצאה מהתכווצות שרירים באזור שבין הגבות, המצח וצדי העיניים.  לאחר תקופה של עד חצי שנה מתפוגגת השפעת טיפול הבוטוקס והשריר חוזר לעבוד כפי שעבד לפני הטיפול.

חומצה היאלורונית הוא חומר טבעי המיוצר באזור החיצוני של העור. עם השנים, פוחתת יכולתו של הגוף לייצר חומצה היאלורונית (בין היתר בשל חשיפה לשמש, עישון, תזונה, מתח נפשי וגורמים תורשתיים). ככל שהזמן עובר העור מקבל מראה מבוגר יותר. הזרקת חומצה היאלורונית נועדה למלא משקעים, קמטים וקמטוטים שנוצרו בפנים, אך אינה גורמת להחלשה ולשיתוק של פעולת השרירים (בניגוד לבוטוקס). ניתן להזריק אותה גם לעיצוב וניפוח השפתיים, לפיסול האף, טשטוש שקעים מתחת לעיניים, הענקת נפח, החלקת קמטים, הדגשת הסנטר והלסת ועוד. היתרון המרכזי הוא שהמראה המתקבל הוא מאוד טבעי, ובמקרה הצורך – ניתן לפרק את החומצה ההיאלורונית בקלות.

כיוון והעור בגיל מבוגר יותר, במיוחד כזה שלא עבר טיפול בוטוקס או חומרי מילוי, הופך דק ושקוף יותר עם השנים, לצד צניחה של העור והתרופפות מראה הפנים. כשמגיעים למקרה כזה – האופציה היחידה היא ניתוח מתיחת פנים, לכן אין צורך לחכות לקמטים, אלא פשוט לבחור את הרופא הנכון.

גם חומצה היאלורונית וגם טיפול בוטוקס הינם טיפולים יעילים, בטיחותיים ובעלי תוצאות נפלאות – כל עוד הם מבוצעים במסגרת מורשית, תחת ידיו של מומחה מיומן.